02 Haziran’da TED Ankara’dayım.

Geçtiğimiz sene TED Ankara Koleji Teknoloji ve Robotik Topluluğu öğrencileri tarafından ilk defa düzenlenen ve büyük bir katılımcı kitlesine ulaşan Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Günleri’ nin ikincisi bu sene 2-3 Haziran tarihleri arasında TED Ankara Koleji Vakfı Spor ve Sanat Merkezi’ nde gerçekleştirilecek.

Dünyada hızla gelişen her alandaki teknolojileri katılımcıların bilgisine sunmak ve gelişen teknoloji ile ilgili katılımcılarda bir farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen bu etkinlikte, teknolojiye dair tüm içeriklerin gelen kitleyle buluşturulması hedeflenmekte.

Bilişim teknolojileri, eğitim teknolojileri, mobil teknolojiler ve teknolojinin daha birçok kolunda konuşmacılar ve şirketlerin bir araya gelmesine olanak sağlayacak olan Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Günleri’ nde katılımcılar, bahsedilen teknolojiler hakkındaki bilgileri konunun en birikimli kişi ve kurumları aracılığıyla edinme fırsatı bulacaklar.

Belirtilen iki gün boyunca çeşitli oturumların, eğitimlerin ve stantların yer alacağı bu etkinlikte, şahsımında naçizane bir Fikir Atölyesi etkinliğim olacak..