3 Nisan’da Elazığ’dayız.

Türkiye Oyun Geliştirici Öğrenciler Grubu kurarken bu gruba misyon olarak Türkiye’nin doğusu, batısı, küçük ili, büyük ili, adı sayılır üniversitesi, hiç duyulmamış olanı dinlemeden bilgiyi götürebilmeyi ve oralarda paylaşmayı hayal etmiştim. Sanıyorum bu hayalim yavaşça gerçek oluyor.

Fırat Üniversitesi ile kendilerinin bir çok üniversiteden, topluluktan sıyrılıp GGJ yapabilmelerini görerek tanışmıştım. İstanbul, Ankara, İzmir’den başka bir ilde özellikle güzel anadolum’un nadide bir ilinde GGJ düzenleniyor olması beni çok etkilemişti. Ve aylar sonra Fırat Üniversitesi Yazılım Kulübü ACM Student Chapter teveccüh göstererek nadide etkinliklerine nacizane beni de konuşmacı olarak davet ettiler. Bu sebeble 3 Nisan’da Elazığ’da olacağız. Çok önemli hocalarımızda bizimle beraber etkinliği teşrif ediyorlar. Meraklılarının katiyen kaçırmamasını tavsiye ederek ve haddim olmayarak ilgilenenleri etkinliğe davet ediyorum. Ayrıca Karadeniz anılarında olduğu gibi Elazığ anılarımı da burada paylaşacağım.

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gürcan SERBEST © 2017, Powered by Wordpress & HC-2011