7 Mayıs’ta Osmangazi Üniversitesindeyim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bilim ve teknolojiye verdiği önemle Türkiye’nin en güzide üniversitelerinden biridir. Bunu anlamak için öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen etkinliklere bakmak fazlasıyla kafidir. Bende ilk seminerimi 2008 yılında Osmangazi Üniversitesinde düzenlemiştim. Daha sonraları defalarca bir çok etkinlik sebebi ile Osmangazi Üniversitesinde öğrencilerle naçizane bilgimi paylaşma şerefine nail oldum.

Bu kez 07 Mayıs Perşembe günü Türkiye’nin belki en aktif kulüplerinden birisi olan Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri Kulübü’nün gelenekselleşen ve bu yıl 7. düzenlenen Eskişehir’in en büyük bilişim aktivitesi olan Bilişim Günleri 2015 kapsamında Osmangazi Üniversitesinde olacağım. Programa baktığımda muhteşem konu ve konukların olduğunu görüyor ve her geçen gün dahada heyecanlanıyorum. Ben ayrılan saatte katılımcılarla Sanal ve Arttırılmış Gerçekliği konuşacağız.

İlgilisini beklerim.

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gürcan SERBEST © 2017, Powered by Wordpress & HC-2011